XARXET@

SANT JORDI 2012

PREMIS GENERALS


Educació Primària:

Flor Natural: Llàgrimes de natura, Jana Ausió

Viola d’or: El gelat, Aida Tarradellas

Englantina: La lluna, Asier Puigsasllosas


Educació Secundària:

Flor Natural: El vagabund, Oriol Colomo

Viola d’or: Voldria veure… , Irene Codina

Englantina: Pensar al revés, Laura Sans


Finalistes Dibuix i còmic:

P3:Biel Sánchez, Pere Casanoves, Maria Pericas, Marc Terns, Clàudia López, Brigid Crous

P4:Max Casadevall, Arià Iturrioz, Júlia Cutrina, Nahia Padrós, Mar Moreno, Èric Tàpies , Marc Colomé.

P5:Judith Giménez, Aina Serra, Joana Noriega, Oriol Serra i Aina Gonell.

1rEP:Arnau Font, Natàlia Vilagrassa, Lluc Ramirez, Genís Menaut, Berta Font.

2nEP:Esteve Domingo, Abril Alonso, Carla Cabrera, Lucía Domínguez

3rEP:Bruna Vilar, Rut Payà, Cèlia Jiménez

4tEP:Jordi Oliva i Pol Ruiz, Mireia Llahí, Eulàlia Coloma.

5èEP:Aina Perarnau, Ariadna Zamora, Arnau Pujol, Ricard Molist, Berta Turró, Júlia Raurell i Laia Higuiruelo

6èEP:Nicolau Vilaró, Yael Moragas, Guillem Beorlegui.

1rESO:Sara Oliver, Clara Coma-Cros, Júlia Cussó, Berta Vidal, Ferriol Calvet i Josep Sans, Elisabet Ausió i Carla Pratdesaba


Finalistes prosa:

1rEP: Lluc López, Cristian Marrero, Arnau Font i Ariadna Candelas.

2nEP: Sònia Veiga, Joan Pratdesaba, Mireia Mauri, Lucía Domínguez, Xavi Franco.  

3rEP: Marc Mir, Erola Autonell, Rodrigo Coronel, Marçal Salom, Nil Martínez

4tEP: Bruna Pagès, Roger Casanovas, Laura Vinyets, Josep Güell, Clàudia Torrents.

5èEP: Marta Castejón, Paula Rubau, Judit Martínez, Aina Pladevall, Clàudia Puigsasllosas, Roger Salom, Ricard Molist.

6èEP: Èric Puigvendrelló, Enric Esposa, Jordi Riera, Carla Mas, Neus Armengou.

1rESO: Ricard Blanco, Aura Casanovas, Pol Molas, Carla Pratdesaba

2nESO: Marta López, Oriol Colomo, Maria Valero, Laura Podall, Arnau Rodríguez

3rESO: Aina Mas

4tESO Adriana Capdevila, Núria Esmarats, Judit Bou


Finalistes poesia:


P5: Lucía García, Abril Arrufat, Sara Costa, Eulàlia Roca, Adrià Pericas.

1rEP: Bruna Carrasco, Aleix Benet, Judith Martín, Eloi Casadevall.

2nEP: Jana Mas, Noa Térmens, Mar Vidal, Laia Rovira, Jan Vilaró.

3rEP: Gerard Bayés, Erola Autonell, Sara Rubio, Judith Gonell.

4tEP: Clàudia Torrents, Clàudia Rodriguez, Guillem Codina, Dídac Alonso, Laia Barandarian

5èEP: Laia Casanovas, Aina Pladevall, Víctor de la Osa, Marta Castejón.

6èEP: Oriol Sardà, Dídac Tortadès, Marc Rodenas.

1rESO: Carla Pratdesaba, Aura Casanovas, Ricard Blanco.

2nESO: Judit Vila, Marta López, Martina Pagès, Nerea Fernández, Aina Alcázar.

3rESO: Susanna Roselló, Núria Riera, Clàudia Codina, Núria Molist.

4tESO: Ariadna Capdevila, Àdria Vila, Núria Esmerats, Ariadna Podall.



JURAT:

Núria Batalla, Gabriel Sagalés, Anna Valles, Mireia Sabaté, Marta Fontseca, Joan Roca, Alba Sánchez, Guillem Buscà, Montserrat Prat i Eugeni Llahí.




EN CONSTRUCCIÓ

Vínculos Vínculos